III Чернігівська природнича конференція учнівської молоді

prev next

5 грудня 2018 року на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка відбулася третя Чернігівська природнича конференція учнівської молоді «Формування науково-дослідницьких навичок шляхом створення освітньо-розвивального середовища та інтенсивного інтелектуального спілкування». Її організаторами стали ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді» та Національний університет «Чернігівський колегіум» імен Т.Г. Шевченка.

У заході взяли участь 23 здобувачі освіти 8-11 класів закладів загальної середньої освіти міста та області, які займаються науково-дослідницькою діяльністю у наукових відділеннях хімії і біології й екології та аграрних наук.

Пленарне засідання відкрила Наталія Лещенко – директор ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді», яка привітала учасників конференції і наголосила, що займаючись науково-дослідницькою діяльністю учні не тільки збагачують себе знаннями, а й закладають основу вибору майбутньої професії. Вона також подякувала науково-педагогічним працівникам університету за багаторічну співпрацю у підготовці юних обдарувань до участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся Олександр Третяк – декан природничо-математичного факультету Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. Він ознайомив учасників конференції з правилами вступу на факультет та наголосив на перевагах і перспективах набуття професії вчителя.

Після пленарного засідання учасники конференції продовжили свою роботу по секціях, на яких представили свої науково-дослідницькі роботи та отримали консультації й кваліфіковану допомогу науковців щодо підготовки та написання робіт для участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Юрія Карпенка – завідувача кафедри екології та охорони природи Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, кандидата біологічних наук, доцента й Ольги Мехед – завідувача кафедри біології Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, кандидата біологічних наук, доцента.

Захід проходив у плідній робочій атмосфері, після завершення якогоучасники конференції здійснили екскурсію по закладу та відвідали музей історії університету.

 

Усі учасники конференції отримали сертифікати.

Фотогалерея

foto
Всеукраїнський семінар-практикум керівників, методистів відділень історії та суспільствознавства МАН України
Всi фото more

Опитування

Який рівень контрольних робіт на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН