Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2013 році

prev next

 


Відділення: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

№ з/п

ПІБ

Секція

Клас

Ступінь диплому

1

Кушніренко Юлія Вікторівна

Українська література

11

І

2

Близнюк Любов Андріївна

Українська література

11

ІІ

3

Лапа Ольга Олександрівна

Українська література

9

ІІІ

4

Нечипорчук Анастасія Андріївна

Українська література

11

ІІІ

5

Вознюк Богдана Володимирівна

Світова література

9

І

6

Лапай Марина Леонідівна

Світова література

11

ІІ

7

Івахно Наталія Олексіївна

Світова література

11

ІІІ

8

Заяць Яна Станіславівна

Фольклористика

11

І

9

Овчаренко Святослав Вадимович

Фольклористика

10

ІІ

10

Божина Яна Валентинівна

Фольклористика

11

ІІІ

11

Адаменко Оксана Володимирівна

Мистецтвознавство

10

І

12

Луцька Анастасія Андріївна

Мистецтвознавство

10

ІІ

13

Бура  Ірина Ігорівна

Мистецтвознавство

11

ІІІ

14

Морміль Анна Олександрівна

Літературна творчість

11

І

15

Довбня Вікторія Анатоліївна

Літературна творчість

11

ІІ

 

 

Відділення: мовознавства

№ з/п

ПІБ

Секція

Клас

Ступінь диплому

1

Баран Іван Миронович

Українська мова

11

І

2

Жирко Олександр Володимирович

Українська мова

11

І

3

Кривуця Катерина Сергіївна

Українська мова

11

ІІ

4

Пшенична Марія Іванівна

Українська мова

11

ІІІ

5

Шевченко Ганна Станіславівна

Українська мова

9

ІІІ

6

Бобровник Катерина Анатоліївна

Англійська мова

11

І

7

Литвиненко Марія Юріївна

Англійська мова

11

ІІ

8

Баєва Ірина Юріївна

Англійська мова

11

ІІ

9

Голич Ганна Станіславівна

Англійська мова

9

ІІІ

10

Еверт Ганна Вікторівна

Англійська мова

11

ІІІ

11

Слєпко Маргарита Дмитрівна

Англійська мова

11

ІІІ

12

Морозова Яна Ігорівна

Англійська мова

11

ІІІ

13

Ступак Вікторія Олегівна

Англійська мова

10

ІІІ

14

Шерембей Анастасія Олександрівна

Німецька мова

11

ІІ

 

 

Відділення: філософії та cуспільствознавства

№ з/п

ПІБ

Секція

Клас

Ступінь диплому

1

Мекшун Дарина Олександрівна

Філософія

9

І

2

Коваленко Євгенія Михайлівна

Соціологія

11

ІІ

3

Аніщенко Юлія Леонідівна

Соціологія

11

ІІІ

4

Шумна Аліна Олександрівна

Правознавство

11

І

5

Любенко Вікторія Анатоліївна

Правознавство

11

ІІ

6

Гензель Дарина Ігорівна

Правознавство

10

ІІІ

7

Контурко Юлія Олегівна

Теологія, релігієзнавство та історія релігії

11

ІІ

8

Шимко Ірина Олександрівна

Педагогіка

11

І

9

Кринична Олександра Сергіївна

Педагогіка

11

ІІІ

10

Гарбуз Анна Миколаївна

Журналістика

11

І

11

Зданевич Тетяна Леонідівна

Журналістика

11

ІІ

12

Титовська Анна Миколаївна

Журналістика

10

ІІІ

13

Магула Станіслав Юрійович

Журналістика

10

ІІІ

 

 

Відділення: історії

№ з/п

ПІБ

Секція

Клас

Ступінь диплому

1

Сич Ганна Валеріївна

Історія України

11

І

2

Пивовар Вікторія Володимирівна

Історія України

11

ІІ

3

Моціяка Ольга Петрівна

Історія України

11

ІІ

4

Безнощенко Тамара Володимирівна

Історія України

11

ІІІ

5

Гульок Анна Олександрівна

Історія України

11

ІІІ

6

Линок Наталія Петрівна

Археологія

11

ІІ

7

Лаврінець Аліна Миколаївна

Історичне краєзнавство

10

І

8

Ганжа Олексій Геннадійович

Історичне краєзнавство

11

ІІ

9

Кантур Мирослава Юріївна

Історичне краєзнавство

10

ІІ

10

Аніщенко Ірина Андріївна

Історичне краєзнавство

9

ІІІ

11

Кагадій Марина Сергіївна

Історичне краєзнавство

11

ІІІ

12

Усенко Вадим Анатолійович

Історичне краєзнавство

11

ІІІ

13

Демченко Владислава Юріївна

Етнологія

11

І

14

Воробьова Олена Сергіївна

Етнологія

11

ІІ

15

Іваничук Тамара Ярославівна

Етнологія

10

ІІІ

16

Лось Юлія Михайлівна

Етнологія

11

ІІІ

17

Демченко Анна Володимирівна

Всесвітня історія

11

І

 

 

Відділення: наук про землю

№ з/п

ПІБ

Секція

Клас

Ступінь диплому

1

Конопля Ярослав Юрійович

Географія та ландшафтознавство

9

ІІ

2

Петрушенко Марина Вікторівна

Географія та ландшафтознавство

10

ІІІ

3

Храмець Інна Олександрівна

Географія та ландшафтознавство

11

ІІІ

 

 

Відділення: технічних наук

№ з/п

ПІБ

Секція

Клас

Ступінь диплому

1

Мойсієнко Вадим Анатолійович

Технологічні процеси та перспективні технології

10

ІІІ

2

Андрієнко Віталій Іванович

Електроніка та приладобудування

10

ІІ

3

Савенко Ольга Валентинівна

Авіа- та ракетобудування

11

ІІІ

4

Ремньов Володимир Олександрович

Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

10

ІІ

5

Кононенко Денис Юрійович

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

10

ІІ

6

Чеканін Максим Вячеславович

Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

11

ІІІ

7

Ковбаса Микола Юрійович

Наукова технічна творчість та винахідництво

11

І

 

 

Відділення: комп’ютерних наук

№ з/п

ПІБ

Секція

Клас

Ступінь диплому

1

Шуляченко Дарина Ігорівна

Технології програмування

11

ІІ

2

Халіманенко Тарас Костянтинович

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

11

І

3

Шевель Олександр Сергійович

Інтернет технології та Web-дизайн

9

ІІІ

4

Бублик Владислав В’ячеславович

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

10

ІІ

 

 

Відділення: математики

№ з/п

ПІБ

Секція

Клас

Ступінь диплому

1

Іллєнко Максим Олександрович

Математика

10

І

2

Пиж Богдан Андрійович

Математика

11

ІІІ

3

Юрченко-Титаренко Антон Юрійович

Прикладна математика

11

І

4

Курочкін Евгеній Аркадійович

Математичне моделювання

11

І

 

 

Відділення: фізики і астрономії

№ з/п

ПІБ

Секція

Клас

Ступінь диплому

1

Ярошенко Дмитро Володимирович

Теоретична фізика

11

ІІІ

2

Зубрицький Андрій Юрійович

Експериментальна фізика

10

ІІ

3

Савченко Ганна Костянтинівна

Астрономія та астрофізика

11

ІІІ

4

Куриленко Роман Олегович

Аерофізика та космічні дослідження

11

ІІ

 

 

Відділення: економіки

№ з/п

ПІБ

Секція

Клас

Ступінь диплому

1

Лещенко Владислав Вадимович

Економічна теорія та історія економічної думки

10

І

2

Навара Ганна Віталіївна

Мікроекономіка та макроекономіка

11

ІІ

3

Павленко Катерина Петрівна

Фінанси, грошовий облік і кредит

10

ІІ

 

 

Відділення: хімії та біології

№ з/п

ПІБ

Секція

Клас

Ступінь диплому

1

Костюк Катерина Костянтинівна

Загальна біологія

11

ІІ

2

Пата Анастасія Сергіївна

Загальна біологія

11

ІІ

3

Дерев'янко Олександр Станіславович

Загальна біологія

10

ІІІ

4

Водолазова Вероніка Андріївна

Біологія людини

11

І

5

Гурин Вікторія Олегівна

Біологія людини

10

ІІ

6

Манжула Тетяна Костянтинівна

Біологія людини

9

ІІІ

7

Помазний Максим Олександрович

Зоологія, ботаніка

11

І

8

Ткаченко Катерина Володимирівна

Зоологія, ботаніка

11

ІІ

9

Клименко Ірина Ігорівна

Зоологія, ботаніка

9

ІІІ

10

Тимошенко Анна Ярославівна

Зоологія, ботаніка

9

ІІІ

11

Гримчак Єгор Валерійович

Медицина

9

ІІІ

12

Сироїд Олена Олегівна

Медицина

11

ІІІ

13

Куропко Аліна Володимирівна

Валеологія

11

ІІ

14

Негода Михайло Володимирович

 

Валеологія

11

ІІ

15

Шекунова Ірина Анатоліївна

Валеологія

10

ІІІ

16

Силенок Катерина Петрівна

Психологія

10

І

17

Вовкогон Юлія Володимирівна

Психологія

11

ІІ

18

Антоненко Альона Володимирівна

Психологія

11

ІІІ

19

Малець Єгор Сергійович

Хімія

11

І

20

Шеремет Марія Олександрівна

Хімія

11

ІІІ

21

Чумак Оксана Сергіївна

Хімія

10

ІІІ

 

 

Відділення: Екології та аграрних наук

Фотогалерея

foto
День захисника України
Всi фото more

Опитування

Який рівень контрольних робіт на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН

№ з/п

ПІБ

Секція

Клас

Ступінь диплому

1

Боришкевич Олександра Вікторівна

Екологія

11

І

2

Мосунов Богдан Леонідович

Екологія

10

ІІ

3

Матюха Вікторія Анатоліївна

Екологія

10

ІІ

4

Кисіль Юрій Олександрович

Екологія

11

ІІІ

5

Тихонюк Олена Іванівна

Екологія

11

ІІІ

6

Сороко Аліна Андріївна

Екологія

11

ІІІ

7

Бакун Марія Володимирівна

Охорона довкілля та раціональне природокористування

11

І

8

Гуща Марія Станіславівна

Охорона довкілля та раціональне природокористування

11

ІІ

9

Колінько Ігор Андрійович

Охорона довкілля та раціональне природокористування

11

ІІІ

10

Мачужак Анна Анатоліївна

Агрономія

11

І

11

Летута Дарія Володимирівна

Агрономія

11

ІІ

12

Пшеничний Євгеній Володимирович

Агрономія

10

ІІІ

13

Дзюба Вікторія Сергіївна

Ветеринарія та зоотехнія