Перша участь і перемога на «GENIUS Olympiad Ukraine» 2022

29 квітня 2022 року було проведено «GENIUS Olympiad Ukraine» 2022 – першу у світі ліцензійну національну Олімпіаду Геніїв, яка є єдиним відбором учасників з України до участі у GENIUS Olympiad Global. Це найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8 - 11 класів, який проводиться у Сполучених Штатах Америки з 2011 року. Метою «GENIUS Olympiad» є сприяння глобальному розумінню екологічних проблем і досягненню сталого розвитку за допомогою фундаментальних наук, мистецтва, креативного письма, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу.

Конкурс спонукає до вирішення викликів та створює можливості отримання знань і розвитку навичок, необхідних лідерам та агентам майбутнього, які сприятимуть забезпеченню екологічної сталості протягом усього їхнього життя. Саме тому GENIUSє абревіатурою від «Global Environmental Issues and Us» (Глобальні екологічні проблеми та ми), а девіз конкурсу – заклик «Збудуємо краще майбутнє разом!». Щороку участь у фіналі конкурсу беруть більше 1000  учасників із понад 70 країн світу, а за всю історію «GENIUS Olympiad» було зареєстровано 11 846 проєктів із 78 країн.

Дійсні члени Чернігівського територіального відділення МАН України, які є вихованцями гуртків ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді», Назар Рей, Вікторія Вороніна та Анастасія Біба стали переможцями олімпіади в категорії «Наука» серед 349 фіналістів національного етапу. Назар та Вікторія отримали золоті медалі, Анастасія – срібну. Науковим керівником проєктів, які були представлені на олімпіаді,  є Світлана Потоцька – доцент кафедри екології та охорони природи  Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, кандидат біологічних наук.

Міжнародний фінал «GENIUS Olympiad» відбудеться влітку 2022 року у Сполучених Штатах Америки на базі  Рочестерського технологічного інституту (м. Рочестер, штат Нью-Йорк). А напередодні Назара, Вікторію та Анастасію чекає участь уфіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, який стартуватиме 10 червня.  Тож побажаємо  їм подальших перемог і миру.

Фотогалерея

foto
У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН