V Чернігівська обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді завершила свою роботу

prev next

17 жовтня 2018 року відбулася V обласна історико-краєзнавча конференція учнівської молоді, в якій взяли участь  більше 50 юних науковців області.

Організаторами заходу стали Навчально-науковий інститут історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Національний центр «Мала академія наук України», ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді», ПНЗ «Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді» й Чернігівська обласна організація Національної спілки краєзнавців України.

Робота конференції розпочалася із пленарного засідання у чудовій залі Чернігівського обласного художнього музею імені Г. Галагана. Його відкрив Коваленко Олександр Борисович – директор Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, голова Правління Чернігівської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, професор, кандидат історичних наук, який подякував учителям і науковцям, які займаються науково-дослідницькою роботою з юними обдаруваннями та побажав їм успіхів на науковій ниві. У своїй доповіді «Знакова подія у розвитку історичного краєзнавства на Чернігівщині» Олександр Борисович зазначив, що вивчаючи історію, ми збагачуємо свою скарбницю знань про рідний край і плекаємо любов до України.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася Ростока Марина Львівна – старший науковий співробітник відділу інформаційно-дидактичного моделювання Національного центру «Мала академія наук України», кандидат педагогічних наук, яка в урочистій атмосфері вручила дипломи переможцям конкурсу найкращих історико-краєзнавчих описів з історії Чернігівщини дореволюційної доби та відзнаки Національного центру «Мала академія наук України» керівникам гуртків й методистам ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді».

Також учасників конференції вітали Немикіна Наталія Валеріївна – заступник директора з навчально-методичної роботи ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді, Ткач Юрій Володимирович – директор Чернігівського обласного художнього музею імені Г. Галагана, Сисенко Андрій Геннадійович – студент V курсу Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.

Після пленарного засідання учасники конференції продовжили свою роботу по секціям: «Історія Чернігівщини у давнину», «Новітня історія Чернігівщини», «Церква, культура і мистецтво на Чернігівщині».

Під час секційних засідань юні дослідники презентували свої роботи й отримали кваліфіковані консультації від провідних науковців області.

За підсумками роботи конференції усі її учасники отримали сертифікати, а найкращих керівників гуртків ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді» було відзначено подяками закладу за плідну роботу по залученню талановитої учнівської молоді до науково-дослідницької діяльності, високий професіоналізм, компетентність у роботі з обдарованими дітьми та з нагоди 100-річчя позашкільної освіти в Україні.  

Участь у конференції стала для майбутніх науковців міцним підґрунтям у продовженні їх пошукової і дослідницької діяльності в науковому відділенні історії.

Маємо надію, що завдяки тісній і творчій співпраці з колективом науковців юні МАНівці будуть і надалі досягати значних результатів не тільки на обласному, а й на всеукраїнському рівні.

Фотогалерея

foto
Всеукраїнський семінар-практикум керівників, методистів відділень історії та суспільствознавства МАН України
Всi фото more

Опитування

Який рівень контрольних робіт на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН