Вітаємо з перемогою!

29 серпня 2020 року відбувся V Міжнародний конкурс інноваційних винаходів ICAN 2020. Щорічно захід проходить у Торонто (Канада) за ініціативи  Міжнародного товариства інновацій та передового досвіду.Основною метою є організувати спеціальну платформу, щоб розвивати виставкову культуру винаходів та інновацій, надаючи виняткові можливості для винахідників зі всього світу та розширюючи їх міжнародну діяльність.

         ICAN пропонує широку програму заходів: учасники мають змогу продемонструвати  і просувати свої  ідеї на канадському ринку, взяти участь у семінарі, на якому із доповідями виступають експерти із брендингу та маркетингу зі списку Fortune 500, а також позмагатися на конкурсі винаходів.

         У зв’язку із пандемією COVID-19 цього року конкурсанти  демонстрували свої винаходи в онлайн-форматі.         

         V Міжнародний конкурс інноваційних винаходів у Канаді (ICAN) цього року зібрав учасників з 60 країн. 14 українських учнів уперше презентували Україну і здобули  31 нагороду, а делегація Малої академії наук України за сукупним результатом отримала нагороду Best Delegation Award.

         ICAN надає винахідникам з усього світу можливість продемонструвати свої найкращі ідеї на міжнародному рівні. Захід включає виставку винаходів, семінар і церемонію нагородження. Цього року команда НЦ «Мала академія наук України» дебютувала у змаганні як партнер у складі IFIA (Міжнародна федерація асоціацій винахідників).

         «Золото» на ICAN вибороли  шість проєктів талановитих українських школярів. На V Міжнародному конкурсі інноваційних винаходів ICAN 2020 Україну представляв випускник обласного комунального позашкільного навчального закладу «Чернігівська Мала академія наук учнівської молоді» Чернігівської обласної ради, випускник спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов Михайло Штопко. Юний винахідник,присвятивши свою роботу біосинтезу наноматеріалів та їх застосуванню в медицині,  виборов золоту медаль.

         Михайло розпочав свою дослідницьку діяльність у МАН з 2017 року, навчаючись ще в  9 класі. Результатом його роботи стала перемога на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту  Малої академії наук, на якому в 2018 і 2019 роках отримав диплом ІІІ ступеня. Цьогоріч Михайло теж став переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт і вийшов у фінал. Також Михайло став переможцем Міжнародного  конкурсу наукових екологічних проєктів «GeniusOlympiad», в якому щорічно беруть участь більше 80 країн світу; та  Міжнародного наукового конкурсу «GOOGLE SCIENCE FAIR».

         Слід зазначити, що Михайло Штопко три роки займався у гуртку «Біологія людини з основами медичних знань» ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді», а зараз навчається в КНУ ім. Т.Г. Шевченка (ННЦ «Інститут біології та медицини»).

         Вітаємо переможця і бажаємо йому успіхів у подальшій науковій діяльності.

Фотогалерея

foto
День захисника України
Всi фото more

Опитування

Який рівень контрольних робіт на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН