Вшановуємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019 році

prev next

 

15 травня 2019 року в конференц-залі Чернігівської обласної ради, відбувся форум учнів та студентів – переможців Всеукраїнських і Міжнародних інтелектуальних змагань у 2018-2019 навчальному році.

Зустріч з талановитою молоддю Чернігівщини розпочав начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький. Привітавши учасників заходу він також висловив слова вдячності працівникам закладів загальної середньої освіти, науковцям закладів вищої освіти області і батькам юних обдарувань завдяки наполегливій праці яких, учнівська молодь досягла високих результатів.

З вітальним словом до учасників форуму звернувся голова Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Мисник. Він наголосив, що для розбудови нашої країни потрібні саме такі амбітні і талановиті люди, які  знайшли своє місце в житті, зможуть сповна реалізували власні творчі й професійні можливості, інтелектуальні та організаторські здібності, втілити у життя найсміливіші ідеї та інновації.

Голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко, вітаючи талановиту молодь, подякував їх наставникам, завдяки наполегливій праці та підтримки яких, юні інтелектуали здобувають високі призові місця на Всеукраїнських і Міжнародних інтелектуальних змаганнях.

Досягнення талановитої молоді були відзначені подарунками та грошовими винагородами, які вручили голова облдержадміністрації Олександр Мисник і голова обласної ради Ігор Вдовенко.

Про свій шлях до успіху розповіли та поділилися планами на майбутнє переможці фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, Всеукраїнських учнівських олімпіад та ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка Костянтин Гальос, Анна Ричок, Єлизавета Кузіна, Анастасія Дорошенко, Станіслав Гусак і Аліна Коваленко.

Талановиту молодь з їх досягненнями також привітали вчителі й керівники закладів загальної середньої освіти, вихованці яких здобули перемогу в інтелектуальних змагання: директор спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова Ольга Шелест, директор Прилуцької спеціалізованої школи I-III ступенів № 6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Прилуцької міської ради Олександр Колесник, учитель біології Новгород-Сіверської гімназії № 1 ім. Б. Майстренка Новгород-Сіверської міської ради Наталія Дубовець.

За особистий внесок у справу розвитку творчих здібностей обдарованих учнів та студентів, підготовку переможців всеукраїнських і міжнародних інтелектуальних змагань кращі педагоги Чернігівщини нагороджені почесними відзнаками обласної ради та обласної державної адміністрації.

Нинішній форум проходив у Міжнародний день сім’ї. Начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький вручив подяки обласного управління освіти й науки батькам Інни і Ольги Шаповаленко, які стали переможцями Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та батькам Анастасії Дорошенко – переможця олімпіади з української мови та літератури.

Бажаємо юним обдаруванням творчої наснаги, завзятості, впевненості у власних силах та подальших перемог!

Фотогалерея

foto
Всеукраїнський семінар-практикум керівників, методистів відділень історії та суспільствознавства МАН України
Всi фото more

Опитування

Який рівень контрольних робіт на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт?

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН