Розпочато роботу гуртків
15 вересня у Чернігівській Малій академії наук розпочалися заняття у гуртках для здобувачів освіти, які прагнуть займатися науково-дослідницькою діяльністю, розвиватись і опановувати нові знання та навички.
У 2023/2024 навчальному році працює 73 гуртки і навчається у них понад тисяча гуртківців. Заняття відбуваються у змішаному та очному форматі.
Під час занять у гуртках вихованці зможуть відкрити світ формул, співвідношень та геометричних тіл, хімічних перетворень, дослідити організм людини та навколишнє середовище, зробити перші власні кроки в науці, відчути радість відкриттів, набути комунікативних навичок, вивчати та творити історію своєї держави, оформити та презентувати власні дослідницькі проєкти та взяти участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Нехай 2023/2024 навчальний рік стане переможним для кожного з нас.